Uzman Eğitmen Projesi

Uzman Eğitmen Projesi
3500 + KDV
Satın Al1 Ocak 2017 Tarihi itibarı ile Tüm Eğitimler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurumlar tarafından verilmesi kararlaştırılmış olup bu Projede size önerdiğimiz eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı kurumlar tarafından sağlanacaktır.

Freud Üniversitesi , MEB onaylı Uniacademy Eğitim Enstitüsü ve Ülkemizin Resmi Üst Sivil Toplum Kuruluşu olan Eğitim Konfederasyonu bünyelerinde, Ülke İnsanımızın Bireysel Gelişimi ve Kişisel Gelişimde Uzman olmaları adına başlattığımız bu projeyi; Yıllardır imrenerek takip ettiğiniz veya kitaplarını okuduğunuz Ünlü kişisel gelişim uzmanlarından sizin eksiğiniz nedir ? Sorusu ile yola çıkarak hazırladık. Ve bu proje kapsamında 1000 kişiye Profesyonel Kişisel Gelişim Uzmanlığı ve Uzman Eğitmenlik belgesi verecektir. 

Bu proje kapsamında Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden olan Sayın Doç. Dr. Ali İLSEVEN; 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. Artık balık tutmak zamanıdır. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Türkiye’de genel olarak işsizliği minimuma indirerek, her personelin daha verimli ve bilinçli bir şekilde çalışarak performansını yükseltmek ve Ülkemizi, Ülke insanımızı kalkındırmaktır. 

UZMANLIK EĞİTİMLERİNİZİ BİZ VERİYORUZ!

Yaşam Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi

Kariyer Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi

Öğrenci Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi

Spor Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi

NLP Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi

NLP Master Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi

Beden Dili Uzmanlığı

Etkili İletişim Uzmanlığı

Motivasyon Uzmanlığı

Liderlik ve Etkin Yöneticilik Uzmanlığı

Bu belirtilen alanlarda MEB onaylı Teorik, Pratik ve Uygulamalı Uzmanlık eğitimlerinizi Sağladığımızda, çok kısa bir sürede Eğitim konularına hakim olabilecek ve bu eğitimleri sizlerde verebilir hale gelerek, artık siz de bir tanınmış UZMAN EĞİTİMCİ olabilecek aynı zamanda kendi adınızla imza haline getirilmiş bir belge düzenleyebileceksiniz. 

OFİSİNİZİ BİZ KURUYORUZ!

Evet, yanlış okumadınız. Freud Üniversitesi , MEB onaylı Uniacademy Eğitim Enstitüsü ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini kullanarak Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz. Ayrıca size İstediğiniz şehirde gerçek ofis bazında bağımsız temsilci olma imkanını da sunuyoruz. Böylece kendi ofisinizden projelerinizi sunup, organizasyonlarınızı sağlayarak eğitimlerinizi verebilirsiniz. 

SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK

Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarfetmiştir. Sizler, bizden alacağınız bu uzmanlık eğitimleri neticesinde hiç bir ekstra çaba sarf etmeden Kişisel gelişimde, Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 5 yılda 1 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren KurumlarımızınUzman Eğitimci kimliğini edinip Kartvizitlerinizde bu markaları kullanabileceksiniz. 

NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?

Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler ( Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörler) Hatta Dünya Kalkınma ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz. Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak Minimum 50 TL kazanabilirsiniz. 

KİMLER KATILABİLİR?

Bu Projeye hangi alanda hangi meslekte olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş her birey katılabilir. Bu eğitimlerle sağlayacağınız kazanımı; hem meslek olarak, hem ek iş olarak, hem de kendi sosyal hayatınıza pozitif bakış açısı katmak, amaç ve hedeflerinize emin adımlarla yürümek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca; şu anda herhangi bir kurumda çalışan bireylerimiz için; aldığınız bu eğitimler ve yetki belgelerinizle; bağlı bulunduğunuz kurumda statünüzü yükseltebilirsiniz. Öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için ; mezuniyet sonrasında hiç beklemeden yetkin ve bu alanda uzmanlaşmış bireyler olarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de eğitim sisteminde artık eğitim ve öğrenci koçluğunun yerleşeceğini vurgulamak gerekir. FREUD ÜNİVERSİTESİ ve UNİACADEMY işbirliğiyle , öğretmenler ve eğitmenler için gözde bir meslek olan “EĞİTİM&ÖĞRENCİ KOÇLUĞUNU” sizinde yapabilmeniz için bu programı ULUSLARARASI standartlarda sizinle paylaşıyoruz. FREUD ÜNİVERSİTESİ kalitesi farkıyla gelişmek ve geliştirmek isteyen tüm katılımcılarımızı UZMAN EĞİTMENLİK Projesine bekliyoruz. UNİACADEMY MEB Onaylı bir kurum olup İçişleri Bakanlığına bağlı Eğitim Konfederasyonu altında yer alan Birleşmiş Milletler Eğitim Federasyonları Birlikleri ile Akreditasyonlarını taçlandırmış olup dünyada bu sektör üzerine yetkili tek birim olmuştur.

Dershanelerin kapatılması konusundaki belirsizliklerin de olumsuz olarak etkilediği eğitim sektöründe, öğretmenler mesleklerini icra etme noktasında çeşitli sorunlarla karşı karşıya kaldı. Dershanelerin kapatılması, mezun olduktan sonra atanamama, tayin durumunun belirsizliği ve gelir yetersizliği gibi nedenlerle çeşitli sorunlar yaşayan öğretmenlere “PROFESYONEL EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI” yeni bir fırsat yaratıyor. Eğitim&Öğrenci koçluğu öğretmenlerin sürekli belirsizleşen durumuna avantaj sağlayarak öğretmenlerin gelirlerini yükseltmeleri için büyük bir avantaj oluşturacaktır.

Eğitim & Öğrenci Koçluğu Aileler sınavlara hazırlanan çocuklarının özel ders öğretmenleri yerine, onların hem eğitim hem de sosyal hayatlarıyla ilgilenecek; onlara bütünsel veya sınav motivasyonu sağlayacak koçlarla çalışmasını tercih ediyor. Çünkü ders çalışırken konsantrasyon eksikliği yaşayan, ders çalıştığı halde başarısız olan, okulda ve evde uyumsuz tavırlar sergileyen çocuklar ne tür imkanlar verirseniz verin, arzulanan hedefe ulaşamaz. Oysa bu sorunlar Eğitim & Öğrenci Koçları aracılığıyla kolaylıkla çözülebilir.

Kaliteli bir Profesyonel Eğitim & Öğrenci Koçu, özel ders veren bir öğretmene göre çok daha iyi ücretlerle çalışabilmektedir. Bugün özel ders saatlerinin ücretlerinin en az 2 katı ücretlerle yalnızca öğrenci koçluğu seansları uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra Öğrenci koçluğu özel dersle birleştirildiğinde hem öğrenciye hem de öğretmene çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Gelecekte bu programın öneminin giderek artacağının altını çiziyoruz.

UNİACADEMY & FREUD ÜNİVERSİTESİ; Öğrencilerimizin var olan mevcut kapasitelerini ortaya çıkarabilmeniz ve bu kapasiteyi daha etkili kullanabilmeleri için, onlara koçluk yapabilmeniz için bu MEB müfredatı kapsamında resmi olarak programı hazırladı. Koçluğu eğitim için düşünürsek; çok sayıda öğrencinin o gencecik bedenleriyle üstesinden gelmek için çalıştıkları ve zorluk çektikleri sınav sürecinde yaşanan büyük gelgitler, iniş çıkışların yaşandığı tartışılamaz bir gerçektir. Aslında çoğu zaman öğrenciler yapmaları gereken ve yapmaları gerekmeyen şeyleri bilmektedirler. Ama bilmek yapabilmek anlamına gelmediği için bu bilinenler uygulamaya geçirilemediği için öğrenciler bu konuda çok fazla sıkıntı yaşamaktadırlar. Durum böyle olunca aileler elleri kolları bağlanmış, ne yapacaklarını bilemez bir hale gelirler Öğrenci koçluğu; bu durumda bulunan öğrenciler için çok değerli bir yol arkadaşlığıdır. Onu sonuca götürmek konusunda son derece önemli bir misyon üstlenmektedir.

Öğrencilerin yaşadıkları genel sıkıntılar doğru, yerinde ve gerekli adımları atamamak, hedef belirleyememiş olmak nedeniyle motivasyon sıkıntıları yaşamak ve harekete geçemiyor olmak, kararlılığı sürdürememek biçiminde özetlenebilir.

Eğitim Koçluğu: bu durumda bulunan öğrenciler için çok değerli bir yol arkadaşlığıdır. Onu sonuca götürmek konusunda son derece önemli bir misyon üstlenmektedir. Öğrencilerin yaşadıkları genel sıkıntılar doğru, yerinde ve gerekli adımları atamamak, hedef belirleyememiş olmak nedeniyle motivasyon sıkıntıları yaşamak ve harekete geçemiyor olmak, kararlılığı sürdürememek biçiminde özetlenebilir. Bu durumda olan öğrencilerle çalışma yapıldığında arzu edilen noktalara gelindiği ve istenilen sonuçların alındığı da bir gerçektir. Sınav başarısı ile alakalı olarak genel ilkeler ve doğrulardan söz edilebilir; düzenli çalışmak, bilgi eksikliklerini kapatmak, psikolojik süreçleri kontrol altında tutmak gibi. Ancak unutulmamalıdır ki her genç farklı özelliklere sahip olduğu için her genç üzerindeki çözüm yolları da farklı farklı olacaktır. Kişiye özel çözüm yöntemleri ile ve kişiye özel yaklaşımlar sergilenerek gencin kendini daha rahat ifade edebildiği bir yol arkadaşıyla hedefine doğru hızla yol alması çok daha kolay olmaktadır. Böyle bir çalışmayla aile ile genç arasındaki ilişki de zedelemeden, bu zorlu zaman dilimi rahat bir biçimde aşılmış olur. Herkesin hayattan alabileceğinin en iyisini alması ve bunun için tüm potansiyelini görmesi, kullanması, karşısına çıkan fırsatların farkına varması ve bu fırsatları değerlendirmesi Temennimizle.

KARİYER KOÇLUĞU

FREUD ÜNİVERSİTESİ ve MEB onaylı UNİACADEMY işbirliğiyle Kariyer Koçluğu eğitim programımızla kariyerinize ve iş hayatınıza sihirli bir şekilde dokunabilirsiniz. Seanslarda yapılan uygulamalarla istediğiniz sonuçlara ulaşabilir, bilinçaltı korku ve kalıplarınızı kolayca geride bırakabilirsiniz. İnsanın sahip olduğu kariyer, iş hayatı, ilişkiler, yaşamını, psikolojisini ve yaşam tatminini etkileyen kritik bir özelliğe sahiptir. Bazen isteklerimiz olur, o anda hayal ettiğimiz kadar mutlu olmadığımızı, gerçek isteğimizin bu olmadığını fark ederiz. Yaşantımızda zaman zaman işler istediğimiz gibi gitmez. Cevabını veremediğimiz sorular sorarız kendimize. İstediğimiz gibi olmuyordur, bir şeyler engel oluyordur sanki. Zamanın hızı içerisinde akıp giderken yaşam, değişime fırsat bulamamışızdır. İş hayatı veya kariyerimizin kalitesi, bazen bizleri çok zorlarken bazen de en mutlu zamanları yaşamamızı sağlar. İş hayatıyla ilgili yaşanan akla gelebilecek pek çok sıkıntılarda, bu program, destekleyici ve iyileştiricidir.

1-Hedef Nedir? Taahhüt nedir?

2-İsteklerinize Ulaşmak İçin İyi Biçimlenmiş Koşullar,

3-İş ve Kariyer Yaşantımızı Negatif Etkileyen Sınırları İnançları Temizleme,

4-İsteklerinize Ulaşırken Kararlılığımızı Korumak,

5-İsteklerimize Ulaştığımızda hayatımıza kabul etmek,

6-Ulaştığımız hedefi hayatımızda sürekli hale getirme,

7-Sonuçları Koruma ve Geliştirme.

Bireylerin performanslarını arttırarak sıra dışı sonuçlar elde etmelerini sağlayan etkileşimli bir yöntemdir. Profesyonel kariyer koçları danışanları ile iş ve kariyer konularında birebir çalışırlar. Profesyonel koçluk almanın sonucu olarak da kişiler daha sağlıklı hedef belirler, daha aktif olur, daha doğru ve yerinde kararlar verirler ve var olan güçlü yönlerini daha etkili kullanabilirler.

Kariyerinin başında veya herhangi bir dönüm noktasında olan herkes kariyer koçluğundan faydalanabilir. Siz de kariyerinizde herhangi bir değişim yaşıyorsanız, karşınıza çıkan yeni koşullara uyum sağlamak için kariyer koçuna ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kariyer ve hedef Koçluğu uzmanı olduğunuzda Tüm özel ve Resmi kurumlarda eğitim danışmanlıkları yapabilsiniz.
Spor yada Sporcu Koçluğu nedir?

Spor ve Fitnes Koçluğu

Hayatta başarılı olmuş önemli yerlere gelmiş kişiler sağlıklarına çok önem gösterirler. Onlara göre sağlık her şeyin başıdır. Yanlışsız ve doğru düşüne bilme yeteneği sağlam dinlenmiş kafada olur. Vücut sağlığı yerinde olanın düşünceleri de sağlamdır. Spor, bir insanın Gerçek potansiyel gücünü ortaya çıkarmanın en etkili yollarından biridir. Koçların spor takımları ve sporcular üzerindeki etkileri ve başarıları ile bu başarıyı yakalayan sporcular edindikleri beceriler ile yaşamlarının diğer alanlarına da bu başarılarını taşımaktadırlar.

“Spor Koçu” Bireyin daha başarılı olması için neler yapması gerektiğini planlar, kişinin kör noktalarını görmesine yardımcı olur, içinde bulunduğu duygusal ya da fiziksel girdaptan çıkmasına destek olurken, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynar. Başarı ya da başarısızlık sonucunda; sonucun sadece istatiksel ifadelerini ve sonuç tablosunu görmek yerine, sporcuyu bu başarı ya da başarısızlığa götüren etkenleri de görebilmesini sağlar. Hayatın her alanında olduğu gibi sporda da başarı için programlı, zamana bağlı ve çok yönlü bir çalışma sunar.

“Spor Koçu” yalnızca takımı çalıştırmaz; takım oyuncularına ve taraftara bir hayat felsefesi ve kültürü aşılar.

Kimin Spor yada Sporcu Koçluğuna ihtiyacı vardır?

“Sporcunun kendi içinde var olan doğal yeteneği ne?”, “Oyun alanı neresi?”, “Aslında nerde oynasa kendini daha iyi ifade eder?”, “takım arkadaşları, birbirleri ile olan ilişkilerini oyun alanına nasıl taşıyorlar?”, “Oyunu kaybedecekken, nasıl kendi lehine çevirebilirim?”, “Oyundaki kazanma amacı nedir?” gibi sorulara cevap arayan kişiler yada takımlar.

Antrenör ile Koç arasındaki farklar Antrenör sporcunun kondisyonu ile ilgilenirken, koç; sporcunun kondisyonunu daha fazla nasıl arttırabileceğini araştırır.

Antrenör sporcunun oyunundaki performansı ile ilgilenirken, koç; sporcunun performansını daha fazla nasıl arttırabileceğini araştırır.

Antrenör sporcunun oyun içerisindeki davranışlarına bakarken, koç; sporcunun birey olarak kişilik profiline farklı bir açıdan bakar.

Koçluk hizmeti; Antrenörün de bir koça ihtiyacı olabileceğini bilir. Antrenör takım içi güven köprülerinin oluşmasını sağlamaya çalışırken, koç; hayata dair güven penceresinden bakmaya yardımcı olur.

Antrenör başarı için sahada ki engelleri kaldıracak bir perspektiften bakarken, koç; oyuncunun yaşamına dair engellerin nasıl kaldırılacağının perspektifini bireyin yakalamasını sağlar.

Spor yada Sporcu Koçluğunda bireysel kazanımlar :

* Kendinizde şimdiye kadar belki de bakamadığınız güçlü ve olumlu yönleriniz ile zayıf ve değişecek yönlerinizi araştırarak kendiniz için avantaj haline getirmeyi sağlayabilirsiniz.

* İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı netleştirmenize yardımcı olur.

* Hedefinize giden yolda “yol haritası” çıkarmayı öğrenebilir veya yeniden hatırlayabilirsiniz.

* Kendi kaynaklarınızı yeniden gözden geçirip değerlendirebilirsiniz

öfkenizin önüne geçmeyi öğrenirsiniz.

* Kendinizi 3. bir göz olarak dışarıdan bakarken; yeniden tanıyabilir, yetenek, beceri ve güçlü yönlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olur.

* Konsantre olmanıza yardımcı olurken; Bireysel olarak her kişi de farklı şekilde motive olur. Sizin motivasyon tarzınızın nasıl olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. * Bireysel ve spor kariyeri gelişim hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olur.

* Yeteneklerin; birlikte ve ortak amaçlar doğrultusunda yönetimini sağlar,

* Başarıya giden stratejiyi oluşturmayı sağlar,

* Takım içi etkili ve başarılı iletişimi sağlar.

* Engelleri nasıl aşacağınızı bulmayı sağlar.

* Performans artırma,

* Değer, inanç ve becerileriniz ile yol alırken korkunuzla nasıl baş edebileceğinizi fark edebilirsiniz.

* Hayalleri hedeflere nasıl dönüştüreceğinize yardımcı olur.

* Harekete geçme ve spor hayatında başarı kazanmanızı sağlar.

* Tüm bunları yaparken zamanı nasıl kullanacağınızı görmenizi sağlar.

Hayat oyununda, elimizdeki kartları en iyi şekilde oynayarak kazanmak için yola çıktığımıza göre, elimizdeki kartlarla nasıl kazanacağımıza yardımcı olur.


ETKİLİ İLETİŞİM UZMANLIĞI SİZE NE KAZANDIRIR ?
Tüm Dünya’da Etkili iletişim eğitimi almış olan kişilerin en büyük başarılara imza atmış olduğu tesadüf değildir.
Karşınızdaki insanların iletişim dillerini öğrenerek anlatmak istediğiniz her düşünceyi daha iyi dile getirebilme ve karşınızdaki kişinin anlattığınız her konuya daha vakıf olmasını sağlarsınız gerek iş hayatınızda gerekse sosyal hayatınızda mutluluğu size koşulsuz sağlayacak olan en temel ihtiyacınızın bu eğitimden sonra ETKİLİ İLETİŞİM olduğunu göreceksiniz. Bu eğitimi aldığınızda yukarıda belirtilen tüm sektörlere eğitim verme hakkına sahip olacaksınız ETKİLİ İLETİŞİM Eğitim seminerlerinde Eğitimciler günlük minimum 250 TL ile 5.000 tl arası para kazanmaktadır. Günübirlik Eğitimlerden Binlerce LİRA Para kazanan Kişisel Gelişimcilerden Senin Eksiğin Nedir ? Hatta az bir gayret ve tecrübe ile onlardan daha iyi olmayacağın ne malum ?

ETKİLİ İLETİŞİM UZMANLIĞI İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ
İletişim Süreçlerinin Ögeleri
İletişim Tarzları
Beden Dili ve Profesyonel İmaj
Sözsüz İletişim ( Beden Dili, Mekan ve Mesafe, Sembolik Davranışlar)
Yazılı İletişim (Anlatım, Raporlama ve Etkili Sunum)
Görsel Anlatım
Etkili Dinleme
Kurumsal İletişim: Kavram, strateji, önem ve amaçlar
Kurum içi İletişim Süreci, iletişim biçimleri ve araçları
Kurumsal İletişimde Engeller ve Kurumsal İletişimin Geliştirilmesi
İletişimde Kültürel Farklılıkların Rolü
Etkin Sunuş Teknikleri


ETKİLİ İLETİŞİMİN ÖNEMİ
İnsan toplumsal bir varlıktır. İletişim, insan yaşantısının kaçınılmaz ve önemli bir boyutunu oluşturur. Toplum içinde yaşayan her insan, farkında olsun veya olmasın, birbirleriyle iletişim içindedir.
İnsanlar duygu, düşünce ve hayallerini, sorunlarını birbirlerine iletişimle aktarırlar. İletişimle insanlar birbirlerini anlarlar, sorunlarını paylaşırlar, problemlerine çözümler üretirler. Yani insan hayatının merkezinde iletişim vardır. İnsan ailesiyle, arkadaşlarıyla, komşularıyla, çevresiyle sürekli iletişim hâlindedir. Gerçek bir iletişimin gerçekleşmediği durumlarda insanlar yalnızlığa gömülür, sorunların içinde kaybolur. Gerçek bir iletişim kurmayan-kuramayan yani aslında gerçekten konuşmayan insan zamanla konuşmasını bile unutur. Etkili İletişim Becerileri
Kendini tanımak
Kendini açmak ve kendini doğru ifade etmek
Karşımızdakini etkin ve ilgili dinlemek
Empati kurabilmek (kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyabilmek)
Hoşgörülü ve önyargısız olmak
Eleştirilere karşı açık olmak
Beden dili, göz kontağı, hitap, ses düzeyi vb. kurabilmek.


ETKİLİ İLETİŞİM UZMANLIĞI EĞİTİMİNİN ÖNEM VE AMACI
Bu eğitim programı tamamlandığında katılımcılar;
Kişilerin iletişim becerilerini ve karşısındakilerin beden dillerini anlayarak, iletişimde bir adım öne geçmelerini sağlayabilecektir.
Çeresindeki insanlarla doğru ve etkili iletişim kurabilecektir.
Etkili iletişim tekniklerini öğrenebilecektir.
Doğru iletişim teknikleri ile iş hayatının ve günlük hayatın stresinden kurtulabilmeyi başaracaktır.
Katılımcılar kendi potansiyellerini keşfettileri için sağlıklı bir şekilde hedef belirleyebilecektir.
Özgüvenli davranışlar sergileyebilecektir.


LİDERLİK VE ETKİN YÖNETİCİLİK UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ SİZE NE KAZANDIRIR ?
Günümüzde tüm Dünya’da Her bireyin yegane Amacı LİDER olabilmektir Liderlik %2 Doğuştan %98 Sonradan Eğitimle Geliştirilebilen bir niteliktir.
Alacağınız bu Eğitimle Yönetim ve Liderlik Becerilerinizi Geliştirip ; Kurumların ilk ve orta kademe yöneticilerinin, yönetsel yetkinliklerini geliştirmek ve modern
yönetim teknikleri konularında farkındalık kazanmalarını sağlamak, iletişim, kurumdaşlık, takım oluşturma, yetki devri, rehberlik ve güvenli davranış gibi temel liderlik konularında beceri kazandırmak ve yöneticilere kullanabilecekleri yeni yönetim araçları oluşturmaktır. Kamu kurumları, Özel sektör, Siyasi Partiler, Eğitim kurumları aklınıza gelebilecek her sektör en başta LİDERLİK Eğitimleri talep etmektedir.
Bu eğitimi aldığınızda yukarıda belirtilen tüm sektörlere eğitim verme hakkına sahip olacaksınız

LİDERLİK ve ETKİN YÖNETİCiLİK UZMANLIĞI
Eğitim seminerlerinde Eğitimciler günlük minimum 250 TL ile 5.000 tl arası para kazanmaktadır.
Günübirlik Eğitimlerden Binlerce LİRA Para kazanan Kişisel Gelişimcilerden Senin Eksiğin Nedir ?
Hatta az bir gayret ve tecrübe ile onlardan daha iyi olmayacağın ne malum ?

LİDERLİK VE ETKİN YÖNETİCİLİK UZMANLIĞI
PROGRAM İÇERİKLERİ NELERDİR?
Yönetim ve Yönetici Kavramı
Lider ve Yönetici Tanımları
Bahçevan İlkesi
Liderin Özellikleri
Lider ve Yöneticilik Karşılaştırması
Türk Kültüründe Lider Kimdir?
Türk Kültüründe Liderin Özellikleri
Gücü Kullanan Liderden, Gücü Yokmuş Gibi Görünen Lidere
Türkiye’de Liderlik Tarzları
İyi Lider- Kötü Lider
Liderin Bilinç Düzeyi
Beşinci Düzey Liderlik ve Karizma
Liderlik Çarkı Uygulaması

LİDERLİK VE ETKİN YÖNETİCİLİK
Lider, iş verimliliğini artırmak için, takımını motive eden, güç ve bilgiyi bir araya getiren, doğru hedeflere yönelten becerilere ve yetkinliklere sahip olan kişidir.
Uygulamalı eğitim ortamında, iş dünyasında yeni sentezler, çözümler üretmek için gereksinim duyulan yaklaşımları bulabileceğiniz bu program, katılımcılara bütünü görmeyi sağlayacak perspektifi kazandıracaktır. Bu sertifika programı günümüzün rekabet ortamında özgün çözümler üretecek, modeller geliştirecek ve uygulayacak yönetici kadrosunu yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bilgiyi uygulamaya dönüştüren eğitim modeliyle, geleceğin liderlerinden biri olmaya ne dersiniz? Liderlik ve Etkin Yöneticilik Sertifika Programı, iş dünyasında etkin bir lider olma kariyerini seçen yöneticiler için iş dünyasında büyük kurumların tercih ettiği eğitimler sunuyor.
Sertifika programında yer alan eğitimler, tıpkı yapbozun birer parçası gibi. Her eğitim tamamlandığında yapbozun parçaları birleşiyor. Bu süreç, sertifika programı tamamlandığında artık sizin liderlik vasıflarını kazanmış bir yönetici olarak kariyer yolunda sağlam adımlarla ve güvenle ilerleyebileceğiniz anlamına geliyor.

LİDERLİK VE ETKİN YÖNETİCİLİK Becerileri
Bu eğitim ve sertifikasına sahip olarak;
Liderlik vasıflarınızı geliştirdiğinizi
Yöneticilik becerilerine hakim olduğunuzu
Kendinizi geliştirerek diğerlerinden ayrıldığınızı
Farkındalık yarattığınızı
Uzmanlığınıza ek olarak yönetim ilkelerine vakıf olduğunuzu
Eksikliklerinizi tamamlayan bir eğitim aldığınızı
Sektörün birçok oyuncusuyla bilgi paylaşımda bulunduğunuzu
Bilginin ışığında başarı odaklı bir eğitime katıldığınızı
İK departmanları tarafından tanınan bir referansınız olduğunu
Şirket içerisinde çözüm üretici pozisyona kavuştuğunuzu
Şirketlerin ihtiyaç duyduğu niteliğe sahip olduğunuzu
İş akışını bildiğinizi gösterirsiniz.


NLP PRATİSYENLİK İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ
NLP Prastisyenlikten edindiğiniz bilgilerle bir üst basamak olan NLP Master Pratisyenlik seviyesine geçersiniz Lakin Pratisyenlikten edindiğiniz bilgiler ve uygulamalarla profesyonel sunumlar hazırlayabilir kişisel gelişim seminerleri düzenleyip katılanlara Hedef Belirleme, iletişim modelleri uygulama,negatif çapalarından korkularından kurtulma, modelleme teknikleri ile başarı elde etmelerini sağlarsınız.

NLP NEDİR?
Sinir Dili Programlama, dilimize daha basit çevirecek olursak, Algısal Davranış Kontolü manasına gelmektedir. “‘Neuro-Linguistic Programming’ ifadesinin Türkçe’si ‘Sinir Dili Programlaması’dır” NLP’yi Bir çoğunuz kitaplarda okudu, bir kısmınız yakınlarından dinledi, şimdi ise yaşama zamanı geldi.

NE İŞE YARAR?
NLP’nin Temel Eğitimi olan Pratisyenlik eğitimini aldığınızda, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi inanılmaz seviyede pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Bu eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi öğreneceksiniz. Tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu ruh hallerine geçiş yapmayı ve yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz. NLP metodoloji ve teknolojisini tamamen kullanmak için adımlarınızı attıktan sonra hayatta sizi bekleyenleri bir hayâl edin… aileniz, eşiniz ve arkadaşlarınızla daha tatminkâr ilişkiler, eğitimde muhteşem sonuçlar alabilmek için dehânıza erişim, iş hayatında daha büyük başarılar ve hayatınızın her alanında daha fazla zenginlik… NLP Pratisyenlik insan olarak gerçek potansiyelinizin farkına varmanız için bir başlangıçtır. NLP Pratisyen eğitiminin içeriği üniversitelerde, iş dünyası eğitimlerinde ya da kitaplarda bulunmaz- bu bilgiler sizin içinizde gizli. Dehânız içinizde emrinizi bekliyor ve bu program size uyanışınızın anahtarını verecek.

NLP PRATİSYENLİK İLE BAŞARIYI NASIL SAĞLARSINIZ
Bir kişinin farkında olmadan elde ettiği başarıyı, alt modalitelerini çıkararak, aynı kişide tekrar kısa yoldan uygulayarak ya da başka bir kişinin alt modalitelerini, ilk kişinin modaliteleriyle değiştirilmesini sağlayarak, ikinci kişinin de aynı başarıyı sağlamasıdır. Kısaca başarılarına imrendiğiniz kişilerin elde ettiği başarıyı NLP teknikleri ile Aynalayıp modelleyerek sizlerinde aynı başarıyı sağlamanızdır.

NLP İLE GELECEĞİNİZİ YARATMAK
İster üniversite öğrencisi olun, ister işadamı, anne, baba ya da ister meraklı bir insan. Geleceğinizi nasıl programlayacağınızı öğrenmenin son derece faydalı olduğu konusunda hemfikir olacaksınız. Bir düşünün, Nlp ile yeni stratejiler öğreniyorsunuz ve hayallerinizin bile ötesinde sonuçlarla sınavlarınızı geçiriyorsunuz!.. Ya da belki de iş hayatınızda bu aldığınız eğitim teknikleri ile başarılı bir iletişim kurup arzu ettiğiniz, hayalin kurduğunuz başarılı bir geleceğin kapılarını aralıyorsunuz.

NLP Yİ NERELERDE KULLANABİLİRİZ DEDİĞİMİZDE
Genel olarak;
Eğitimde
Sağlıkta
İş Dünyasında
Çocuk Eğitiminde
Kişisel Gelişimde
Psikoterapide kullanabiliriz.

UYGULAYAN KİŞİYE NELER KATAR DEDİĞİMİZDE İSE
İsteklerinizi davranışa dönüştürebilmek
İletişim ve esneklik becerilerinizi geliştirmek
İstenmeyen davranışlarınızdan kurtulmak
Geçmişin negatifliklerinden kurtulup anı yaşamak
Bilinçaltınızın gücünü keşfetmek ve kullanmak
Hedefler koymak, gerçekleştirmek ve başarınızı sürekli kılmak
Stresi olumlu bir kaynağa dönüştürmek
İç dünyanızın kontrolünü ele alarak pozitif düşünmek
Arzuladığınız değişimi ve gelişimi gerçekleştirmek
İnanç ve değerlerinizle çatışmadan yaşamak
Sınav Kaygısını Başarıya Dönüştürmek
*Dikkat Eksikliği
Planlı ve Sistemli Ders Çalışma Alışkanlığı
Özgüven Eksikliği
Zaman ve Önceliklerin Yönetimi
İş Yaşamında Başarının Anahtarı
Satış-Pazarlama Teknikleri ve İkna
Yöntemleri
Hizmet Kalitesi ve Müşteri Odaklılık
Modern Yönetim


MOTİVASYON UZMANLIĞI SİZE NE KAZANDIRIR ?
Günümüzde tüm Dünya’da en etkili kişisel gelişim Eğitimleri Motivasyon üzerine verilmektedir.
Kamu kurumları, Özel sektör, Siyasi Partiler, Eğitim kurumları aklınıza gelebilecek her sektör en başta Motivasyon Eğitimleri talep etmektedir.
21 yüzyıl getirmiş olduğu çağın teknolojik stresini yok edebilecek tek konu MOTİVASYON ‘dur, Bireysel olarak şahsınızın da en çok ihtiyacı olan Eğitimin Motivasyon olduğu Aşikardır.
Bu eğitimi aldığınızda yukarıda belirtilen tüm sektörlere eğitim verme hakkına sahip olacaksınız MOTİVASYON Eğitim seminerlerinde Eğitimciler günlük minimum 250 TL ile 5.000 tl arası para kazanmaktadır.
Günübirlik Eğitimlerden Binlerce LİRA lara Para kazanan Kişisel Gelişimcilerden Senin Eksiğin Nedir ?
Hatta az bir gayret ve tecrübe ile onlardan daha iyi olmayacağın ne malum ?

MOTİVASYON UZMANLIĞI PROGRAM İÇERİKLERİ NELERDİR? Motivasyon, insanların herhangi bir konuda isteklerini ve bağlılıklarını artırmak için yapılan bir çalışmadır. Motivasyonu yüksek kişiler, daha iyi performans göstermelerinin yanı sıra yeteneklerini daha verimli kullanırlar. Bu program; insanı motive eden etkenlerden, nasıl yaratılacağına ve nasıl sürekli hale getirileceğine, kişiler arası farklı motivasyon yöntemlerinin uygulanmasına kadar pek çok konuyu içermektedir. Motivasyon Nedir?
Neden Motivasyon?
İçsel ve Dışşal Motivasyon
Motivasyon Kırıcılar,
Nasıl motive oluyoruz,
Motivasyonda Meta programlar
Motivasyonu Etkileyen Değişkenler Motivasyon nedir?,
Bizi neler motive eder?
Motivasyonu olumsuz olarak etkileyen faktörler.,
Yüksek motivasyonun yararları,
Motivasyonun iletişime etkisi.
İyi iletişimin motivasyona katkıları,
Yüksek motivasyon için beden dilinin doğru kullanımı,
Konuşmanın motivasyona katkısı,
İnsan davranışları ve motivasyon, davranışları anlama ve yararları,
Stres ve motivasyon,
Çevremizdeki zor insanların motivasyona etkileri,
Duygular ve motivasyon,
Daha güçlü bir motivasyon için öneriler,
Olası soruların yanıtları

KİMLER KATILMALI
– Lise Mezunları
– Üniversite öğrencileri
– Yeni mezunlar
– Yönetici ve yönetici adayları
– Kamu Personelleri
– Özel Sektörde her bölüm


PROGRAMIN AMACI
Bu eğitim ile katılımcılara; bireysel motivasyonlarını arttırarak çevreleriyle olumlu iletişim sağlamalarına ve yaşam kalitelerini yükseltmelerine katkıda bulunmalarına yönelik bilgi ve becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.

KARİYERİNİZE KATKISI
Motivasyon eğitimi ile karşılaştığınız sıkıntıları ve günlük zorlukları aşmak için metotlar öğrenerek, bu teknikleri işyerinde, sosyal hayatta ve aile içinde kullanarak daha başarılı, daha mutlu ve daha verimli olmanıza yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazanacaksınız.

MOTİVASYONUN ÖNEMİ
Verimliliğin öneminin giderek arttığı ülkelerde, motivasyon verimliliği artıran tek faktör olmamakla birlikte mutlak etkili bir faktör konumundadır. Eğer işletmeler, örgütle düşük verimlilik, düşük kaliteli iş, işe devamsızlık, geç gelme, sorumluluktan kaçış gibi pek çok sorunla uğraşmak istemiyorlarsa ileriye dönük uzun vadeli planlarında motivasyonu temel araç olarak kabul etmek zorundadırlar. çünkü saydığımız bu sorunların temel kaynağını yukarıda da bahsettiğimiz gibi önemli ölçüde motivasyon eksikliği oluşturmaktadır. Motivasyon çalışanların tüm yeteneklerini kullanmalarına imkan verecektir. Kaynakların sınırlı olduğu düşünülecek olursa, insan gücünden en azami şekilde yararlanmaya çalışmak akıllıca bir çözüm olacaktır. Bunun için de kişinin işinden memnun olması, işinde göstereceği başarıyı artıracaktır. Bu memnuniyeti de kişinin yeterli şekilde motive edilmesi sağlayacaktır. Görülüyor ki örgütte uygulanacak olan iyi bir insan kaynakları yönetimiyle tüm çalışanların optimal performans düzeyine ulaşmaları sağlanmış olacaktır. Böylece hem kaynaklar akıllıca kullanılmış olacak, hem de herkes için arzu edilen sonuca ulaşılmış olacaktır.


BEDEN DİLİ UZMANLIĞI SİZE NE KAZANDIRIR ?
Günümüzde tüm Dünya’da Sözsüz iletişimin ana eğitimi olarak adlandırılan BEDEN DİLİ Eğitimlerini Siyasiler, Sanatçılar, Kurum çalışanları, Özel sektör, Bilhassa İş adamları almaktadır. Karşınızdaki kişileri Beden dili Eğitiminden sonra daha iyi analiz ve kalibre etme imkanınız olduğu gibi karşınızdaki insanları etkilemenin daha basit yöntemlerini öğrenmiş olacaksınız Bu eğitimi aldığınızda yukarıda belirtilen tüm sektörlere eğitim verme hakkına sahip olacaksınız BEDEN DİLİ Eğitim seminerlerinde Eğitimciler günlük minimum 250 TL ile 2,500 tl arası para kazanmaktadır. Günübirlik Eğitimlerden Binlerce LİRA lara Para kazanan Kişisel Gelişimcilerden Senin Eksiğin Nedir ? Hatta az bir gayret ve tecrübe ile onlardan daha iyi olmayacağın ne malum ?

BEDEN DİLİ UZMANLIĞI İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ
Beden Dili Eğitimiyle edindiğiniz bilgilerin uzmanlık seviyesidir. Aldığınız bu eğitimle profesyonel bir beden dili uzmanı olabilirsiniz. İkili ilişkilerde, konuşmalarda karşı tarafın anlatmak istediklerini davranışlarıyla rahatça çözebilirsiniz. Ayrıca sözsüz iletişim adı verilen beden dili ile karşı tarafa anlatmak istedikleriniz konusunda daha etkili olabilirsiniz.

BEDEN DİLİ EĞİTİMİ NEDİR?
Beden Dili İnsanların kendilerini ifade ederken kullandıkları beden dili çok önemlidir. Beden dilini doğru kullandığınız taktirde hedeflediğiniz şeylere çok daha kolay ulaşmanız mümkündür. Hatta kullanılan beden dilinin etkisi konuşmalardan çok daha fazladır diyebiliriz. Örneğin önemli bir konu hakkında konuşma yaparken, bakışlarınız ve hareketleriniz sizin ikna seviyenizi belirler. Çekimser, ürkek bakışlarla ve dikkat dağıtıcı hareketlerle yapılan konuşmalar karşınızdaki kişileri ikna etmediği gibi inandırıcı nitelik taşımaz. Yine aynı şekilde bir kişiyle iletişim kurarken beden dili bilgisi sayesinde iyi bir gözlemci olabilirsiniz.

SÖZEL OLMAYAN İLETİŞİM ve BEDEN DİLİ
En sık sorulardan bir tanesi aldatıldığımı ya da bana yalan söylendiğini nasıl anlayabilirim. Aslında bunun cevabı çok derin olmakla birlikte 1-2 tane temel ipucu verebilirim. Tabi ki bu işaretleri gördüğünüz herkes size yalan söylüyor anlamını çıkartmamalısınız. Burada vereceklerim yalan söyleyen ya da aldatan kişilerin çok sık yaptıkları hareketlerdir. Doğru sonuca varabilmek için daha fazlasına ihtiyacınız var. Yalan söyleyen birini nasıl anlarım. Bir suç karşısında size yalan söyleyen birisi, kesinlikle göz temasından kaçınır. Konuştukları ne kadar ikna edici olsa da gözlerini kaçırır. Özellikle sola doğru bakmak karşısındakini aldatmaya yönelik bir harekettir. Türkçemizde bunu özetleyen çok güzel bir deyim vardır. “Gözümün içine baka baka yalan söylüyor” denir. Bu artık profesyonelleşmiş insanlar için kullanılır.

BEDEN DİLİNİN ÖNEMİ NEDİR?
İş görüşmelerinizde, sosyal hayatınızda ve duygusal ilişkilerinizde problem yaşıyorsanız, bu durumun beden dilinizle alakalı olma ihtimali çok yüksektir. Çevrenizde sevilen, mutlu ve başarılı insanlara göz attığınızda genellikle beden dillerini çok iyi kullandıklarını farkedersiniz. Savunduğunuz düşünceyi dile getirirken, yada bir konu hakkında görüş belirtirken etkili bir şekilde jest, yüz ifadesi ve beden duruşu sergilediğiniz taktirde düşünceleriniz insanlar tarafından inandırıcı ve ikna edici bulunarak kabul görür. Bu yönleriyle beden dilinin hayatınızdaki önemi azımsanamayacak kadar fazladır. Beden dili konusunda paylaştığımız tüm bu bilgiler beden dilinin insanların yaşamları üzerinde ne kadar etkili olduğunu gözler önüne seriyor. Kişisel gelişim ve etkili iletişimin en temel unsuru olan beden dili hakkında birçok insan yeterli bilgiye sahip değil. Çünkü bahsettiğimiz konu hakkında okullarda herhangi bir eğitim verilmiyor. Dolayısıyla insanlar bu alanda kendilerini geliştiremiyor. Bu nedenle kendilerini geliştiremeyen insanların çocuklarını da geliştirmesi mümkün olmuyor.


TÜM DÜNYA'DA YENİ TRENDE DÖNÜŞEN YAŞAM KOÇLUĞU SİZE NE KAZANDIRIR
Y.Ö.K ( Yüksek Öğretim Kurumu ) nun dahi Müfredata dönüştürme ve bu konuda bölüm açma çalışmaları yürüttüğü kamu oyunda duyulmaktadır. Koçluk; 13UMS0318-6 referans kodu ile 28692 sayı ve 26.06.2013 tarihli Resmi Gazete’ de yayınlanarak resmen tanınmış gerçek bir meslektir YAŞAM KOÇLUĞU Eğitimini aldığınızda uzman bir danışman’a dönüşürsünüz gerek kendi hayatınız ve geleceğiniz ile ilgili doğru kararlar alma ve gerekse sizden ücret karşılığı danışmanlık alanların yaşadıkları sorunları gidermede, geleceğe dair emin adımlarla yürüyebilecekleri yol haritalarını birlikte çizmenizi sağlar Sektörde Yaşam koçlarının saatlik danışmanlık ücretleri 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. YAŞAM KOÇLUĞU’nu gerek meslek olarak ve gerekse yan gelir olarak yapabilirsiniz. Beni mutlu eden bir iş istiyorum” diyenler İş sizi mutlu edemez ancak siz mutlu olduğunuz bir işi yaratıp orada çalışabilirsiniz. Bu da emek ister. Mutlu olacağınız işe giden yolda yeni bir adım için tıklayın.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ
Ülkemizde ne yazık’ki bir yabancı hayranlığı mevcut Piyasada vergi dairesine başvurmuş konu hakkında 2 – 3 kitap bitirmiş bir kaçta slayt görmüş kişiler tarafından açılan danışmanlık ve eğitim şirketleri sanal ortamdaki sanal akredite kurumlarından verdikleri sertifikaların altına birkaç logo ekleyerek uluslararası akrediteliyiz diye geçinirler. Hatta bu Danışmanlık firmalarının sözde yabancı Akredite kuruluşlarının isim başlıklarında ASSOCİATİON veya SOCİETY yazar bunların Türkçesi ( DERNEK ve TOPLULUK ) Anlamına gelmektedir. Yani bu Akredite Yabancı veya sanal Dernek ve topluluklar üzerinden yürütmektedirler. Biz Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kurulmuş Resmi bir Üst STK olan Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonuyuz Akreditelerimiz UN ( United Nations Global Compact ) Birleşmiş Milletler küresel İlkeler Sözleşmesini imzalamış ve eğitimlerimiz ulusslararası düzeyde onaylanmış bir Kamu yararı niteliğinde kurumuz, Ayrıca EUROPASS ( Avrupa Birliği Eğitim Yeterlilik Birimi ) Onaylıyız.

KOÇLUK NEDİR
Koç bireylerin kendilerini keşfetmelerine, problemlerini çözmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olan kişidir. Koçluk, bir süreç yönetimidir. Koç, çalıştığı kişi ya da kurum ile ilgili bilgileri doğru analizlerden geçirerek, karşı tarafın kendi çözüm yollarını bulabilmesine yardımcı olan kişidir. Koçluk bir performans artırma sürecidir ve etkili araçlar yardımıyla kişilerin ve kurumların mevcut performansları üzerinde gözle görülür bir artış gerçekleştirmeyi hedefler. Koçluk süreci tamamen organize ve planlı bir değişim sürecidir. Kişilerin ve kurumların “Mevcut Durum – İstenen Durum” modeline göre verimliliklerini artırmalarına yardımcı olur. Eğer yaptığınız işten memnun değilseniz ya da daha fazlasını istiyorsanız: Yeni bir meslek edinmek
Kariyer değişikliği yapmak
Profesyonel bir koç olarak ek gelir sağlamak
Danışmanlık yapmak
Bulunduğunuz organizasyonun içinde başkalarına koçluk yapmak
Kendinizi geliştirmek için

NERELERDE KULLANIRSINIZ
Danışanın kendi isteği ile koçluk desteği başlar ve kişilerin istekleri için planlanan zamanla destekler verilir. Bu alanlar Başlıca; Yaşam koçları çalışma alanları ve yaptığı işler; Zaman Yönetimi Koçluğu; sürekli olarak yetişememe ve saat problemi yaşayanlar için etkin çözüm odaklı çalışan koçlardır Kariyer Yaşam Koçları; Danışanının kariyeri ile alakalı değişimlerin keşfedilmesini sağlayan, doğru tercihlerin yapılmasını ve olası değişimlerin kişiyi daha mutlu hissedip hissetmeyeceğinin hesaplamasının yapıldığı koçluk türüdür Nefes Koçluğu; günlük olayların stresinden uzaklaşmak ve olağan rutin hayatın içinde doğru nefes kontrolünün verildiği koçluk servisidir. Sosyal Yaşam Koçluğu; danışanının sosyal yaşamı ile ilgili aktifliğinin dengede tutulmasını sağlayan danışmanlıktır.


NLP MASTER PRATİSYENLİK İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ
Bu eğitimden sonra alacağınız belge ile bire bir Danışmanlık yapabilirsiniz. Sizden danışmanlık alan kişilerin sorunlarını bu Eğitimden öğreneceğiniz tekniklerle çözerek hem maddi hemde manevi kazanımlar elde edeceksiniz. NLP danışmanlığın sektörde saatlik ücreti minimum 50 TL ile 200 TL arasıdır.

NLP MASTER PRACTİTİONER NEDİR
NLP Uzman Pratisyenlik anlamına gelir Pratisyenlik Egitimi almıs kisilere ve NLP‘yi profesyonel anlamda hayatlarına geçirmek,diger insanlara bu bilgi ve becerileri aktarmak isteyen kisilere verilen eğitimdir.
Master Eğitimi, yoğun bir içeriğe sahiptir. Eğitim, diğer insanlar üzerinde uygulayabileceğimiz NLP Tekniklerinin profesyonel anlamda paylaşılmasını kapsar. Modelleme, ileri değişim ve dil kalıpları, trans bu eğitimin temel konularıdır.
NLP Master Prastisyenlik ile terapi düzeyinde daha ileri teknikler ile işin ustalığını öğrenmektir.
NLP’yi ustalık boyutunda öğrendiğinde, derinlemesine uygulamalar ile hem kendi yaşamını hem de danışanlarının yaşamını kusursuzlaştırabileceksin. Seni ya da danışanını rahatsız eden duygu ve düşünceleri yeniden organize edebilecek, olayları durumları, Duygusal veya Maddesel bağımlılık gibi unsurları, daha derin teknikler ile hayatından çıkartacak ya da olması gerektiği yerde yani hayatının dışında kalmasını sağlayacaksın. Master düzeyde deneyimleyeceğin 100’ün üzerinde sonuç odaklı pratik uygulamalı eğitim ile NLP tekniklerini durum ve olaylar üzerinde bilinçli bir şekilde kurgulayabileceksin.
NLP Master Pratisyenlik Eğitimi tamamlayarak, NLP Terapistliği mesleğini usta bir bakış açısı ile en üst seviyeye taşıyabilirsin.
NLP MASTER PRATİSYENLİK EĞİTİMİNDE NELER VAR?
NLP Master Pratisyenlik Programı ile şu anda yapmakta olduğunuz NLP uygulamalarını, yaptığınızdan daha iyi kullanım becerisine sahip olacak,
NLP Master Pratisyenlik ile öğreneceğin bir çok teknik seni her zaman bir adım öteye taşıyacaktır.
Bilinçdışı iletişimde kullandığın yolları fark edebilirsin
Karar verme tekniği ile Kararsız kaldığında evet / hayır yanıtını alabilirsin.
Düşünce, konuşma, davranış ve iletişim becerilerinizi geliştirecek,
Seni etkileyen olaylara bakış açını değiştirebilirsin.
Gerçeğe dönüştürmek istediğin herhangi bir davranışı şüphe duymadan korkusuzca hayata geçirebilirsin
İstenmeyen davranışların üstesinden gelebileceksin,
Başkalarını hedeflerine yönlendirme becerisini kazanacaksın,
Olayların temsillerine farklı bakış açıları ekleyebilme yetisine sahip olabilirsin.
Beklenti ile Ümit arasındaki farkı deneyimleyip, ümit temsilinin ve alt modalitelerinin, beklenti ile değişerek yaşamındaki etkisinin artmasını sağlayabilirsin.
Aldığın eğitim sonrasında kişiler üzerinde inançların etkisini, onlara olan faydasına göre artırıp azaltmak, böylece inançların getirdiği özgürlük ve özgüvenle ilerleme isteğini arttırabilir, inanç boyutunda ustalaştırabilir ve derinlerdeki inançları keşfedebilirsin.
Kişilere yüksek performansla çalışma becerisi kazandırmanızı sağlayacaksın
İçinden gelen sezgisel tepkilerin farkına varıp, önemli kararlarında bilinçaltın ile senkronize bir şekilde ilerleyebilir ve liderlik becerilerini geliştirebilirsin.
Değişimde bilinçaltının gücünden yararlanabileceksin
Bedeninin kodlandığı gereksiz alerjik tepkiler konusunda (polen, çimen vb.) içsel döngülerin, değiştirebilir ve ortadan kaldırabilirsin.
Üzüntü veya yas süreci içerisinde üzüntüyü tanımlayarak ve yeniden kodlama yaparak senin de içinde olduğun pozitif bir ana liderlik edebilirsin.
Kişilere, eylemlerini daha hızlı, daha akıcı, daha kolay ve daha zarif yapabilmelerinin yollarını gösterebileceksin
Bağımlı olduğun kişi ya da şeylerden kurtulabilir, yaşamında denge oluşturabilirsin.
Geçmişinle olan ve seni sınırlayan süreçler ve düşünceler konusunda farkındalığını arttırabilir ve değişim sağlayabilirsin.
Öğreneceğin duygu değişimi (kontrol) tekniği ile görmek istemediğin veya yaşamak istemediğin duygu değişimlerinden kurtulabilirsin.
NLP’yi daha etkili kılmak için; davranış kalıplarınızı nasıl kullanacağınızı keşfedeceksin
Çapaları doğru zamanda atabilir ve hareketli olarak ateşlenmesini sağlayabilirsin.UZMAN KALİTE MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMİ

* ISO 9001 İç Tetkikçi

* ISO 9001 Baş Denetçilik

* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçilik

* ISO 18001 OHSAS Baş Denetçilik

* ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

PAKET FİYATI 2000TL + KDV'dir
Uzman Eğitmen Projesi Hakkında
Uzman Tanıtım
Uzmanlık Eğitimleri
Uzman Röportaj
Akreditasyonlarımız & Destekleyen Kuruluşlar


Biz Sizi Arayalım

Bültenlerimize Kayıt Olun
Bize Ulaşın
Cumhuriyet Cd. No:39, Sultantepe, 34674 Üsküdar/İstanbul, Turkey
info@surekder.org
0 850 302 90 90

Bu yeşil alan bilgilerinizin en son teknoloji ve güvenle bize aktarıldığını gösteriyor.


Web Sitemiz 2048 bit SSL Güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
©2016 Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği,Tüm Hakları Saklıdır.